Pas u përfol për krizë me partneren e tij, zbulohet vendodhja e ‘Ezel” (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:06 23-02-2017 Pas u përfol për krizë me partneren e tij, zbulohet  vendodhja e ‘Ezel” (FOTOT)

Në mediat turke qarkulluan informacione për një krizë mes  aktorit turk të njohur si “Ezel” në serialin e ndjekur në shumë shtete të botës dhe partneres së tij.

Mirëpo aktori Kenan Imirzalioglu dhe bashkëshortja e tij Sinem Kobal janë fotografuar “fshehurazi” në jahtin luksoz në Miami.

Mësohet se Ezel ka nënshkruar disa kontrata për të qenë pjesë e projekteve me producentë të njohur në Hollywood duke kaluar kufinjtë e shpalosjes së talentit të tij jashtë Europës.

Mediat turke, kanë publikuar sot disa foto, në të cilat ҫifti po i gëzohen një darke romantike.

Sinem dhe Kenan duken të qetë dhe duke biseduar me njëri-tjetrin. Ata kanë tërhequr vëmendjen e mediave të huaja, të cilat i kanë shpërndarë fotot me shpejtësi në mediat sociale.

gr.jpg92777b243ba8563abbc70350a6e15282.jpgfg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031838178634644
array(1) { ["section"]=> string(79) "pas-u-perfol-per-krize-me-partneren-e-tij-zbulohet-vendodhja-e-ezel-fotot-69754" }