Pas vargjeve për Gridën, Rama reciton një varg të ri: "O Lulo të hëngërt tënja, se e ke të keqen brenda"

Publikuar tek: politike, më 14:14 23-05-2015 Pas vargjeve për Gridën, Rama reciton një varg të ri:

Lëvizja Socialiste për Integrim ka reaguar pas akuzave të PD-së, se ky subjekt politik po blen votën  e qytetarëve. Në një deklaratë për mediat sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Luan Rama, tha se këto akuza janë “alibi  të kuzhinës së  mykur të SHQUP-it,  e cila po gatuan një çorbë bajate”.

Rama tha se këto akuza në drejtim të LSI-së vijnë pas frikës së dështimit që PD do të pësojë në fushatën e lektorale.

“Pazotësia për të mos i shkuar garës nderi në fund. Frika e ndëshkimit nga qytetarët është alibia e vetme për këto akuza , që kuzhina  e mykur e ShQUP-it ngre”, tha Rama.

Ai ju ka bërë thirrje përfaqësuesve të  PD-së, nëse kanë fakte ti dorëzojnë tek organet e drejtësisë. Pas vargjeve poetike për Grida Dumën, Rama ka recituar dhe një varg për Lulzim Bashën:

“O lulo të hëngërt tënja, se e ke të keqen brenda”.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092868804931641
array(1) { ["section"]=> string(105) "pas-vargjeve-per-griden-rama-reciton-nje-varg-te-ri-o-lulo-te-hengert-tenja-se-e-ke-te-keqen-brenda-11797" }