Pas vendosjes së Blushit drejtor, Top Channel prezanton programin më të ri, ja kush e drejton

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:39 29-01-2018 Pas vendosjes së Blushit drejtor, Top Channel prezanton programin më të ri, ja kush e drejton

Top Channel mesa duket është futur në një valë të fuqishme ndyshimesh të brendshme.

Pas vendosjes së Ben Blushit drejtor i përgjthshëm dhe marrjes së disa gazetarëve të njohur në departamentin e informacionit, ky televizion ka prezantuar dhe programin më të ri.

Është Ledion Liço, ai që ka njoftuar në rrjetet sociale programin më të ri në 'top channel', që do të quhet “Big Brother Vip”.

Në një postim në rrjetet sociale, Liço që besohet se do ta drejtojë këtë program, ka postuar promon e spektaklit më të ri që pritet të startojë së shpejti.

Postimi i Ledion Liços:

 

Gati??? #bbvipalbania

A post shared by Ledion Lico (@ledionl) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13649392127991
array(1) { ["section"]=> string(98) "pas-vendosjes-se-blushit-drejtor-top-channel-prezanton-programin-me-te-ri-ja-kush-e-drejton-108375" }