Pas vitesh të tëra “JO”, Arbana Osmani e ndan mendjen dhe jep lajmin për publikun

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:14 26-04-2016 Pas vitesh të tëra “JO”, Arbana Osmani e ndan mendjen dhe jep lajmin për publikun

Kishte vite të tëra që i thoshte “Jo” gjigandit social “Facebook”. Deri më tani moderatorja e njohur Arbana Osmani nuk ka patur asnjë llogari të administruar prej saj në “Facebook” përveç një llogarie në Instagram.

Por pas gjithë këtyre viteve, Arbana e ka ndarë mendjen dhe e ka hapur një llogari duke dhënë lajmin për të gjithë përdoruesit e rrjetit.

“Këtu jemi shokë”, shkruan Arbana për ndjekësit e IG duke i treguar këtyre të fundit profilin e sapohapur në Facebook.

Moderatorja ka publikuar edhe disa fotografi në këtë llogari të cilat do mund t’i shikoni si më poshtë.

arban.jpg

 

arb.jpg

 

arb1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039674043655396
array(1) { ["section"]=> string(84) "pas-vitesh-te-tera-jo-arbana-osmani-e-ndan-mendjen-dhe-jep-lajmin-per-publikun-38697" }