Pas Xhenit, vjedhin dhe “Instagramin” e Benardit, çfarë i shkruan “hacker-i” në privat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:00 17-08-2017 Pas Xhenit, vjedhin dhe “Instagramin” e Benardit, çfarë i shkruan “hacker-i” në privat

Ditë më parë Xhenit i vodhën adresën e Instagramit dhe publikuar në emër të saj se çifti është ndarë.

Por tashmë  ka qenë rradha e Benardit, të cilit “hacker”-at  i kanë marrë llogarinë e Instagramit.

Xheni ka sqaruar në “Instastory” se çfarë i ka shkruar personi që i ka marrë Instagramin, partnerit të saj.

“E kam instagramin e të gjithë banorëve të “Big Brother”. Nuk është se kisha gjë personale me Benardin”, kështu shkruan personi që i kontrollon llogarinë Benardit.

20891515_2069454676618391_156817829_n.jpg20915706_2069454683285057_1566301275_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Armina Mevlani deklarata të forta dashurie... dhe nuk është Shkëlzeni
Dasma e Besit dhe Xhensilës, zbulohet ftesa si në përralla (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0064618587493896
array(1) { ["section"]=> string(86) "pas-xhenit-vjedhin-dhe-instagramin-e-benardit-cfare-i-shkruan-hacker-i-ne-privat-89340" }