Pas zërave për tradhëti, Jay Z dhe Beyonce shfaqen për herë të parë në publik bashkë (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:09 11-10-2016

? #formationworldtour

A video posted by Laura Stylez (@laurastylez) on

Pas zërave për tradhëti, Jay Z dhe Beyonce shfaqen për herë të parë në publik sëbashku.

Diva e muzikës pop ka mbyllur turin e saj botëror me koncertin e fundit live në Met Life Stadium në New York ku edhe kanë kënduar bashkë.

Ata prej kohësh nuk shfaqeshin bashkë porn ë mbyllje të këtij koncerti ata i kanë dhënë fund zërave dhe kanë kënduar sëbashku ‘Drunk in Love’ dhe në fund të këngës Beyonce ka thën: Një duartrokitje për burrin tim dhe e ka puthur atë në buzë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088539123535156
array(1) { ["section"]=> string(95) "pas-zerave-per-tradheti-jay-z-dhe-beyonce-shfaqen-per-here-te-pare-ne-publik-bashke-video-55818" }