PAS ZGJEDHJES PRESIDENT, Ilir Meta, Monika Kryemadhi dhe Petrit Vasili festë deri në mëngjes (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:36 29-04-2017 PAS ZGJEDHJES PRESIDENT, Ilir Meta, Monika Kryemadhi dhe Petrit Vasili festë deri në mëngjes (VIDEO)

Festë deri në orët e para të mëngjesit, por jo për zgjedhjen e Ilir Metës President por për ditëlindjen e Eriona Bixhas, sekretares Organizative të Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Pjesë e festës së madhe janë bërë vetë Presidenti i sapozgjedhur Ilir Meta, ministri i Drejtësisë dhe pasuesi i Metës në LSI Petrit Vasili si dhe deputetja e LSI tashmë zonjë e parë, Monika Kryemadhi.

Festa ka zgjatur deri në orët e para të mëngjesit ndërsa këto janë disa nga momentet fiksuara në këtë video.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.93518614768982
array(1) { ["section"]=> string(102) "pas-zgjedhjes-president-ilir-meta-monika-kryemadhi-dhe-petrit-vasili-feste-deri-ne-mengjes-video-76833" }