Pasagjerit mysliman nuk i lejohet të lutet, plas sherri në avion

Publikuar tek: bota, më 18:11 25-01-2019 Pasagjerit mysliman nuk i lejohet të lutet, plas sherri në avion

Fluturimi i "Transavia" nga kryeqyteti francez në Tunis u dërgua në Nice mbrëmë.

Një sherr ka ndodhur në një avion që fluturonte nga Parisi në Tunizi. Kjo ka bërë që avioni të ndryshonte destinacion.

Një pasagjer, rreth 30 vjeç, thuhet se ishte i dhunshëm ndaj një kujdestari fluturimi.

Ka njoftime se shqetësimi u rriti, pasi burrit nuk iu lejua të lutej në gjunjë.  

Pamjet tregojnë një betejë në bord, duke u përpjekur për të arrestuar burrin.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012588024139404
array(1) { ["section"]=> string(70) "pasagjerit-mysliman-nuk-i-lejohet-te-lutet-plas-sherri-ne-avion-150300" }