“PASDITJA IME” emisioni më i ri i Rezarta Nikës sjell risi të veçanta në 5 ditë të javës me 5 ngjyra të ndryshme

Publikuar tek: kulture-art, më 16:30 08-06-2017 “PASDITJA IME” emisioni më i ri i Rezarta Nikës sjell risi të veçanta në 5 ditë të javës me 5 ngjyra të ndryshme

“PASDITJA IME” emisioni më i ri në RTSH1-HD nga e hëna në të premte në orën 17:00 me prezantues të ndryshëm, në 5 ditë të javës, me 5 ngjyra të ndryshme dhe me autore Rezarta Nikën.

Ky emision i Rezarta Nikës sjell risi të veçanta nga programet e tjera televizive, me një skenar mjaft tërheqës sepse do të ketë 5 prezantues të ndryshëm, në 5 ditë të javës ku do të trajtohen temtika të fushave të ndryshme.

Autorja e programit "Pasditja Ime" Rezarta Nika ka rezervuar plot surpriza të reja për të gjithë ndaj ju fton t'i zbuloni në ditët në vazhdim.

Emisioni starton këtë të hënë që vjen dhe prezantuesit do jenë:

E hëna me Eriona Rusin

E marta me Balina Bodinakun

E mërkura me Erjola Shehun

E enjtja me Estela Ujka

E premtja me Eraldo Rexhon

 "PASDITJA IME" një emsion për të mos u humbur sepse aty do ta gjeni veten dhe ngjyrën tuaj të preferuar si dhe shumë surpriza.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.20323991775513
array(1) { ["section"]=> string(116) "pasditja-ime-emisioni-me-i-ri-i-rezarta-nikes-sjell-risi-te-vecanta-ne-5-dite-te-javes-me-5-ngjyra-te-ndryshme-81740" }