Pashkët në Shkodër bashkojnë deputetët e maxhorancës me Bushatin e PD

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:51 06-04-2015 Pashkët në Shkodër bashkojnë deputetët e maxhorancës me Bushatin e PD Deputeti i LSI Agron Çela dhe ai i PS Namik Kopliku duke shtrenguar duart me deputetin e PD Helidon Bushati

Pashkët kanë qenë ditë feste dhe për politikën. Dhe një mënyrë për të lënë mënjanë dekriminalizimin e për t’u bashkuar në urimin e festës katolike. Duhet thënë se më së shumti u ndje në qytetin e Shkodrës, ku në katedralen e këtij qyteti, deputetët kanë zgjedhur të shtrëngojnë duart. 

Dhe ja ku sjellim këtë foto të dy deputetëve të maxhorancës, Agron Çela e Namik Kopliku. Në një shtrëngim duarsh shumë miqësor me deputetin e PD Helidon Bushati. Duket nga foto sikur dy deputetët e maxhorancës janë mikëpritësit në Katedralën e Shkodrës por jo. Ata nuk kanë shtrënguar duart as për politikë, e as për dekriminalizim. Eshtë thjesht një urim i ngrohtë për Pashkë të Mbara. A do të jetë kështu në fakt për qytetin e Shkodrës?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066900253295898
array(1) { ["section"]=> string(74) "pashket-ne-shkoder-bashkojne-deputetet-e-maxhorances-me-bushatin-e-pd-7905" }