Pasi bëri publike lidhjen, Rudina Dembacaj publikon tjetër foto përkrah ish-deputetit Mark Frroku

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:47 17-01-2020 Pasi bëri publike lidhjen, Rudina Dembacaj publikon tjetër foto përkrah ish-deputetit Mark Frroku Dembacaj-Frroku

Aktorja Rudina Dembacaj, kohët e fundit po përflitet shumë në media për një lidhje të re me ish-deputetin Mark Frroku.

 

Lidhja me këtë të fundit mendohet se ka qenë dhe arsyeja se pse ajo i dha fund martesës prej 3 vitesh me babain e vajzësa së saj.

Pak ditë më parë, ishte vetë aktorja e cila e konfirmoi lidhjen me ish-deputetin nëpërmjet disa fotove të cilat i ndau për ndjekësit e saj në rrjetin social, Instagram.

Por duket se publikime të tilla po bëhen prezente gjithnjë e më shpesh nga ana e aktores. Teksa ajo ka publikuar një varg fotosh nga aktivitetet e saj të përditshme në story në Instagram, ndër të tjera pikas edhe pse “e fshehur” nga fundi, fotoja në krah të ish-deputetit. Në portret të dyve u duket mjaft qartë buzëqeshja dhe dashuria e shprehur dhe me një zemër nga ana e aktores.

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008774995803833
array(1) { ["section"]=> string(103) "pasi-beri-publike-lidhjen-rudina-dembacaj-publikon-tjeter-foto-perkrah-ish-deputetit-mark-frroku-192348" }