Pasi festojnë Vitin e Ri e dashura i vë flakën shtëpisë dhe djeg të gjallë 23-vjeçarin

Publikuar tek: bota, më 23:50 02-01-2017 Pasi festojnë Vitin e Ri e dashura i vë flakën shtëpisë dhe djeg të gjallë 23-vjeçarin

Një çift të rinjsh kanë festuar së bashku ardhjen e Vitit të Ri, mirëpo e dashura i ka vënë flakën banesës duke e djegur të gjallë 23 vjeçarin.

Familja e Cameron Logan nga East Renfrewshire, Angli ka përjetuar orë të tmerrshme mëngjesin e së dielës kur zbuluan vdekjen tragjike të të birit.

Sipas mediave britanike, të cilat citojnë policinë deri me tani nuk dihet shkaku, por zjarri ka qenë i qëllimshëm dhe pretendohet të jetë vendosur nga e dashura e Logan.

Edhe 24-vjeçarja është në gjendje kritike për jetën, pasi ka marrë plagë të shumta.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vdes në rrethana misterioze ushtari britanik në Irak
SHIU I METEORËVE, më 3-4 janar spektakël në qiell »
Article Logic
Execution time: 0.0090270042419434
array(1) { ["section"]=> string(92) "pasi-festojne-vitin-e-ri-e-dashura-i-ve-flaken-shtepise-dhe-djeg-te-gjalle-23-vjecarin-64461" }