Pasi Flori magjepsi shqiptarët, çifti i njohur i këngëtarëve sjellin variantin më të ëmbël të 'Thjesht të du' (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:43 14-11-2019 Pasi Flori magjepsi shqiptarët, çifti i njohur i këngëtarëve sjellin variantin më të ëmbël të 'Thjesht të du' (VIDEO)

Kënga më e fundit nga Flori Mumajesi me titull ‘Thjesht të du’, u kthye menjëherë në hit që prej publikimit në kanalin e ‘Youtube’.

Vetëm në 24 orët e para, kënga arriti të numëronte 1 milionë klikime duke treguar kështu suksesin e saj.

Së fundmi ka qenë çifti i njohur, Venera dhe Lind të cilët kanë sjellë një cover të kësaj kënge. Në ambientet e shtëpisë, me një kitarë dhe batanijen mbuluar, çifti ka kënduar në mënyrën më të ëmbël ‘Thjesht të du’.

Menjëherë pas këtij momenti, kanë reaguar edhe shumë të famshëm, të cilët i kanë komplimentuar pafund.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076048374176025
array(1) { ["section"]=> string(119) "pasi-flori-magjepsi-shqiptaret-cifti-i-njohur-i-kengetareve-sjellin-variantin-me-te-embel-te-thjesht-te-du-video-185912" }