Pasi i rrahën, nuk i kallëzojnë në polici, 2 vlonjatët përfundojnë vetë në burg

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:59 05-06-2017 Pasi i rrahën, nuk i kallëzojnë në polici, 2 vlonjatët përfundojnë vetë në burg

Policia e Vlorës ka arrestuar dy persona të cilët janë goditur dhe kanosur për motive ende të paqarta nga 4 të tjerë.

Të arrestuarit Endri Sadedini 30 vjeç, banues në Sherisht, Vlorë dhe Luka Beqiraj 30 vjeç banues në Vlorë, nuk kanë kallëzuar emrat e agresorëve me të cilët kishin njohje.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprat penale "Kallëzimi i rremë", "Kanosja" dhe "Plagosja e lehtë me dashje" kryer në bashkëpunim, parashikuar nga nenet 305, 84, 89, 25 të Kodit Penal.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093441009521484
array(1) { ["section"]=> string(83) "pasi-i-rrahen-nuk-i-kallezojne-ne-polici-2-vlonjatet-perfundojne-vete-ne-burg-81256" }