Pasi lidhi kurorë me Albanin, zbulohet 'mashtrimi' i Miriam Canit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:10 26-05-2019 Pasi lidhi kurorë me Albanin, zbulohet 'mashtrimi' i Miriam Canit

Ditën e sotme çifti i njohur, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj surprizuan të gjithë fansat me disa foto nga dasma e tyre përrallore në Maldive.

Përmes një postimi u shprehën të lumtur që më në fund kurorëzuan dashurin e tyre 12 vjeçare në datën 7 maj.

Por ajo çfarë i ka bërë përshtypje të gjithëve, është se  dasma ka tre javë që është zhvilluar, ndërsa Miriami e ftuar të mërkurën në emisionin 'Soiree' gënjeu kur u pyet për martesën me Albanin.

E pyetur nga gazetari Eraldo Rexho se kur do të martohej me Albanin, ajo u përgjigj shumë shkurt: 'Do vijë dhe ajo së shpejti, mos u shqetëso!', duke fshehur të vërtetën.

-640-0-5cea81ba24842.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032057046890259
array(1) { ["section"]=> string(69) "pasi-lidhi-kurore-me-albanin-zbulohet-mashtrimi-i-miriam-canit-165770" }