Pasi mbarojnë punë me të rinjtë e FRESSH, Spiropali dhe Xhaçka nuk ia mohojnë vetes diellin dhe detin e Jalës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:36 28-08-2016 Pasi mbarojnë punë me të rinjtë e FRESSH, Spiropali dhe Xhaçka nuk ia mohojnë vetes diellin dhe detin e Jalës

Elisa Spiropali dhe Olta Xhaçka nuk ia kanë mohuar vetes disa orë skuqje në diell dhe larje në detin e Jalës, ndonëse ndodhen aty për një tjetër arsye.

Dy politikanet e PS­së janë fotografuar teksa pushojnë në Jalë, u kanë shkuar për aktivitetin e FRESSH. Spiropali dhe Xhaçka kanë folur sot përpara të rinjve dhe me të mbaruar detyrën e ngarkuar nga partia, i janë drejtuar plazhit. E kush do rezistonte gjithsesi…

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Revoltohet keq pedagogu: “Nuk mund të hesht më… Këto përbërës po na vrasin”
Martohet vajza e komandantit legjendar Adem Jashari »
Article Logic
Execution time: 0.010666131973267
array(1) { ["section"]=> string(114) "pasi-mbarojne-pune-me-te-rinjte-e-fressh-spiropali-dhe-xhacka-nuk-ia-mohojne-vetes-diellin-dhe-detin-e-jales-51071" }