Pasi mbylli rrjetet sociale, Fero bën deklaratën shokuese për fansat: Kam hequr dorë nga muzika

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:53 27-09-2020 Pasi mbylli rrjetet sociale, Fero bën deklaratën shokuese për fansat: Kam hequr dorë nga muzika Fero

Këngëtari i njohur Fero i ka befasuar fansat me vendimin e tij të fundit.

Në një intervistë për mediat kosovare, ai ka thënë se ka hequr dorë nga muzika, ndërsa më herët kishte mbyllur edhe rrjetet sociale.

“Jam larguar nga rrjetet  sociale sepse kam  hequr dorë nga muzika”, tha ai për Insajderin.

Reperi nuk ka dhënë përgjigje nëse është larguar nga muzika përkohësisht apo përgjithmonë, e as nuk dha arsyet se pse e ka marrë këtë vendim.

Megjithatë ai nuk mund të largohet plotësisht nga muzika, pasi tashmë është CEO i labelit “Gang Gang Entertainment”, ku po punon me ekipin e tij për të nxjerrë në skenë artistë të rinj.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011338233947754
array(1) { ["section"]=> string(100) "pasi-mbylli-rrjetet-sociale-fero-ben-deklaraten-shokuese-per-fansat-kam-hequr-dore-nga-muzika-221855" }