Pasi njoftoi se do të kandidojë në Vlorë, Rama nuk humb kohë, mbledh drejtorët dhe asamblenë e socialistëve në qytetin bregdetar

Publikuar tek: politike, më 16:33 26-09-2020 Pasi njoftoi se do të kandidojë në Vlorë, Rama nuk humb kohë, mbledh drejtorët dhe asamblenë e socialistëve në qytetin bregdetar Edi Rama

Kryeministri Rama ditën e djeshme njoftoi se pavarësisht gjithçkaje që ishte thënë këto ditë, ai do të rikandidojë sërish në Vlorë për mandatin e deputetit.

Ndërkohë ditën e sotme ai ka mbledhur drejtorët dhe asamblenë e socialistëve në Vlorë.

Takimi ka filluar në orën 15:30 dhe po zhvillohet pa praninë e mediave, ndërsa sipas burimeve Rama u ka kërkuar drejtorëve impenjim maksimal për zgjidhjen e problemeve të qytetarëve.

Ai u ka thënë drejtorëve dhe asamblesë se asnjë qytetar nuk duhet të jetë i pakënaqur, ndaj duhet të punojnë shumë për të siguruar një mandat të tretë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011224985122681
array(1) { ["section"]=> string(133) "pasi-njoftoi-se-do-te-kandidoje-ne-vlore-rama-nuk-humb-kohe-mbledh-drejtoret-dhe-asamblene-e-socialisteve-ne-qytetin-bregdetar-221762" }