Pasi njohët vajzat, mësoni tani cilët janë “djemtë e luksit” të Tiranës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:10 17-08-2016 Pasi njohët vajzat, mësoni tani cilët janë “djemtë e luksit” të Tiranës

Pasi shkrimit në “Intv” për bukuroshet e pasura të Tiranës, tashmë i erdhi rradha djemve.

Në kryeqytet njihen pak a shumë se kush janë djemtë që kanë makinat më të bukura apo harxhojnë më shumë para në jetën e natës.

Ja lista më poshtë!

Erik Fullani

ca1.jpg

Erik Fullani është djali i ish guvernatorit të bankës së Shqipërisë, Ardian Fullanit. Ai spikat gjithnjë për veshjet e zgjedhura me shumë kujdes, gjithnjë të markave të shtrenjta dhe sigurisht lifestyle-in me makina të bukura dhe pushime të çmendura.

Martin Mane

ca2.jpg

Martini është djali i Samir Manes, një nga biznesmenët më të fuqishëm në Shqipëri. Familja e tij menazhon dhe posedon një numër të madh biznesesh dhe aksionesh. Kjo justifikon edhe jetën e bukur që djaloshi 20 vjeçar bën.

Dejvi Hoxholli

ca3.jpg

Një tjetër 20 vjeçar i cili bie në sy për pasionin për makinat e shtrenjta. Dejvi ka studiuar në Londër dhe familja e tij merret me biznes.

Vis Bajraktari

ca4.jpg

I njohur ndryshe si i dashuri prej shumë vitesh i Lori Hoxhës, Visi mbahet si një ndër djemtë më simpatikë të brezit të tij dhe që ndër të tjera bën edhe një jetë mjaft të mirë.

Tedi Ngjela

ca5.jpg

Tedi gjithashtu është një nga djemtë më In të jetës në Tiranë. Gjithnjë i dukshëm nëpër mbrëmje gala apo festa të rëndësishme.

Rejd Sheqi

ca6.jpg

Rejd Sheqi nuk nguron asnjëherë të postojë foto të jetës së tij dhe ndër të tjera ekspozon edhe bizneset. Ndër to edhe ekzkluziviteti i shampanjës “Armantdebrignac Ace of Spades” dhe “Belaire”.

Belind Luli

ca7.jpg

Një tjetër figurë e e hasur shpesh në Tiranë. Belindi njihet për pasionin për motorrat dhe makinat e shtrenjta. Familja e tij merret me prodhimin e materialeve të ndërtimit.

Fatmir Hysenbelliu

ca8.jpg

Futbollist dhe djali i Irfan Hysenbelliut, pronar i “Neës 24, Balkan Ëeb, Radio Rash, Panorama, Gazeta Shqiptare, Birra Korça etj”.

Ledio Ruçi

ca9.jpg

Ledio Ruçi, djali i deputetit Gramoz Ruçi punon tek ANTA, agjensia ndërkombëtare e trafikut ajror.

Denion Mejdani

ca10.jpg

Djali i ish presidentit Rexhep Mejdani, i njohur për mbarëvajtjen e disa bareve dhe club-eve në kryeqytet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076830387115479
array(1) { ["section"]=> string(74) "pasi-njohet-vajzat-mesoni-tani-cilet-jane-djemte-e-luksit-te-tiranes-50013" }