Pasi përfundon garën Usain Bolt goditet “pabesisht” nga mbrapa (Video)

Publikuar tek: sport, më 21:56 28-08-2015

Supozohej të ishte thjesht një përshendetje me fansat e tij, por për njeriun më të shpejtë të botës, përfundimi i garës ka qenë mjaft problematik.

Pasi u shpall sërish fitues në garën 200 metra, Bolt po përshëndeste fansat dhe në këtë moment ai goditet nga pas nga kameramani që po e filmonte. Një pengim i kameramanit ka shkaktuar incidentin në stadiumin e Pekinit, por fatmirësisht pa dëmtime serioze për të dy, ndonëse dhimbjet për xhamajkanin nuk kanë munguar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069839954376221
array(1) { ["section"]=> string(72) "pasi-perfundon-garen-usain-bolt-goditet-pabesisht-nga-mbrapa-video-19430" }