Pasi u largua nga Digitalb, Ilda Bejleri zbulon emisionin e njohur që do të prezantojë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:49 31-08-2019 Pasi u largua nga Digitalb, Ilda Bejleri zbulon emisionin e njohur që do të prezantojë

Ditët e fundit moderatorja Ilda Bejleri ka qenë në qendër të mediave, për shkak të largimit nga Supersport pas 11 vitesh.

Mirëpo duket se ajo nuk do të largohet nga Top Channel, duke i qendruar besnike kësaj media.

Pak orë më parë, Ilda ka publikuar një video në Instagram, ku zbulon dhe emisionin që do të prezantojë.

As më pak dhe as më shumë, bukuroshja do të jetë në krah të Edi Manushit tek ‘Procesi Sportiv’.

‘Kur Manushi do te te “mbertheje”? ...Gjerat e mira behen bashke dhe “Proces” si ky nuk keni pare ndonjehere...shihemi ne 9 shtator me @edmanushi! Shume e lumtur qe rikthehem ne ekranin ku kam ndjere emocionet e para dhe ku nisa kete rrugetim te gjate.. love u all I.B’, shkruan moderatorja.

Ndërkohë u zbulua se Nevina Shtylla nuk do të jetë më pjesë e ‘Proçesit Sportiv’, por do të prezantojë emisionin e paradites me Florian Agalliun.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010705947875977
array(1) { ["section"]=> string(92) "pasi-u-largua-nga-digitalb-ilda-bejleri-zbulon-emisionin-e-njohur-qe-do-te-prezantoje-176881" }