Pasi u nda nga e fejuara, Taulant Xhaka tashmë në një marrëdhënie me mbesën e Ingrid dhe Inis Gjonit (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:32 30-06-2016 Pasi u nda nga e fejuara, Taulant Xhaka tashmë në një marrëdhënie me mbesën e Ingrid dhe Inis Gjonit (FOTOT)

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka, pasi u dha fund fejëse me modelen Dorina Podrimja tashmë e ka gjetur dashurinë në krahët e dikujt tjetër.

Xhaka është në një marrëdhënie me Anais Likën, mbesën e motrave Ingrid dhe Inis Gjoni. Pyetur te “Procesi Sportiv”  për vërtetësinë e lajmit, Ana ka thënë shkurt: “Ku ka gjë nuk është pa zë”.

Anais Lika është aktore te “Pa limit” në Top Channel.

xhaka.jpg

ana2.jpg

ana3.jpg

ana4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071671009063721
array(1) { ["section"]=> string(111) "pasi-u-nda-nga-e-fejuara-taulant-xhaka-tashme-ne-nje-marredhenie-me-mbesen-e-ingrid-dhe-inis-gjonit-fotot-45029" }