Pasi u shfaq e sëmurë, Tuna bën postimin prekës: Dashuria e juaj më bëri të ngrihem në këmbë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:48 15-03-2019 Pasi u shfaq e sëmurë, Tuna bën postimin prekës: Dashuria e juaj më bëri të ngrihem në këmbë

Këngëtarja Altuna Sejdi i ka shqetësuar fansat e saj ditën e djeshme pasi publikoi  një video, ku u  shfaq në gjendje jo të mirë shëndetësore.

Por sot pas daljes nga spitali me anë të një postimi në Instagram këngëtarja është shfaqur më e fortë se kurrë.

Ajo edhe pse e sëmurë është gati të sjell albumin e saj 'Fortuna' për të cilin ka punuar shumë ‘.

‘Hej, a jeni gati?! Unë PO. Këtë periudhë e kam kalu 50% në mikrofon e kamerë dhe 50% në spital e infuzione. Veç dashuria juaj më ka bërë me u ngrit në këmbë e me ju sjell sa ma shpejt FORTUNËN. Kini durim... edhe shumë pak... tik tak tik tak’ ka shkruar në postimin e saj Tuna.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065348148345947
array(1) { ["section"]=> string(97) "pasi-u-shfaq-e-semure-tuna-ben-postimin-prekes-dashuria-e-juaj-me-beri-te-ngrihem-ne-kembe-156543" }