Pasi u ‘zhduk’ për dy javë, rishfaqet Melania Trump (Foto)

Publikuar tek: bota, më 10:46 05-02-2017 Pasi u ‘zhduk’ për dy javë, rishfaqet Melania Trump (Foto)

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump përfundoi javën e dytë në detyrë dhe u nis për në Florida të premten, ku u ribashkua me gruan e tij, Zonja e Parë Melania Trump.

Zonja e Parë, ishte në Uashington për fundjavë për inaugurimin e bashkëshortit të saj, por u largua gjatë asaj fundjave dhe ka qëndruar në shtëpinë e saj në Neë York për dy javët e fundit.

46-vjeçarja, Melania Trump, kishte veshur një fustan të kuq për të takuar bashkëshortin e saj.

Zonja e Parë kishte munguar kur presidenti bëri një udhëtim të pa-njoftuar në Delaëare për të nderuar eshtrat e një ushtari të Navy Seal, i cili u vra gjatë operacionit të parë të autorizuar nga Presidenti Trump si komandat i përgjithshëm.

Ivanka Trump, vajza e presidentit amerikan, fluturoi me të nga Uashingtoni në Dover Air Force Base ku u takuan me familjen e ushtarit të rënë Ëilliam “Ryan” Oëens.

Melania Trump ka thënë se ajo do të qëndrojë në Neë York deri në pranverë në mënyrë që djali i tyre 10-vjeçar Barron mund të përfundojë vitin shkollor.

melani1.jpgmelani2.jpgmelani6.jpgmelani4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bebja prek në zemrën Trump, presidenti tërheq vendimin e tij
Përmbytet anija, rojet bregdetare shpëtojnë 45 emigrantë »
Article Logic
Execution time: 0.011689901351929
array(1) { ["section"]=> string(59) "pasi-u-zhduk-per-dy-jave-rishfaqet-melania-trump-foto-67777" }