Pasioni i "fshehur" i Halim Kosovës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:58 02-06-2015 Pasioni i

Kandidati i djathtë Halim Kosova në këtë fushatë elektorale ka zbuluar ndoshta edhe një nga pasionet e tij.

Sot e kemi parë Kosovën të qepë. Po, po ashtu siç e lexuat. Kosova di të qepë në makinë. Madje di të qepë mirë, aq mirë sa ka habitur edhe personelin e punonjëseve.

“Me banorët dhe bizneset e vogla të rrugës Siri Kodra, duke u shpjeguar programin tim për ulje të taksave deri ne 30 përqind, çka do të sjellë rritjen e tyre dhe mundësinë për krijimin e vendeve të reja të punës”, shkruan Kosova duke shpjeguar edhe një pikë nga programi i tij.

Pas kësaj që pamë nuk është e vështirë të besojmë se Kosova i është përkushtuar tërësisht takimeve dhe prezantimit sa më dinjitoz të prograqmit të tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094630718231201
array(1) { ["section"]=> string(39) "pasioni-i-fshehur-i-halim-kosoves-12498" }