'Paskan harru me ta qit kthizën photoshop i gabuar', fansat kapin 'mat' Xhensilën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:05 22-07-2019 'Paskan harru me ta qit kthizën photoshop i gabuar', fansat kapin 'mat' Xhensilën

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, komentohet shpesh në media për jetën e saj private dhe atë profesionale.

Një vit më parë Xhensila solli në jetë vajzën e saj Ajkën.

Menjëherë pas lindjes këngëtarja erdhi në super formë fizike dhe vazhdimisht gjatë këtyre muajve ka publikuar foto ku ka treguar trupin e palestruar.

Së fundmi, Xhensila ka publikuar një foto ku në sy bie barku i saj i palestruar, mirëpo të gjithë fansat e saj kanë kapur një detaj të çuditshëm në kërthizën e saj.

'Photoshop-i ja paska zhduk edhe kthizën', i shkruan një fans.

 Ndërkohë që një tjetër i ka thënë: Paskan harru me ta qit kthizën photoshop i gabuar.

 

-640-0-5d348ac99541b.jpg

-640-0-5d348acb6bd46.jpg

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.052130937576294
array(1) { ["section"]=> string(83) "paskan-harru-me-ta-qit-kthizen-photoshop-i-gabuar-fansat-kapin-mat-xhensilen-172925" }