Pastori telefonon Zotin: Alo, a po flas me Parajsën? (Video)

Publikuar tek: bota, më 16:08 24-05-2017 Pastori telefonon Zotin: Alo, a po flas me Parajsën? (Video)

Një pastor nga Zimbabveja është bërë hit në internet pas përhapjes së një video, ku ai dëgjohet teksa flet në telefon me “Zotin”.

Pastori pretendon se po shëron një grua të cilën shtiret se nuk e njeh. Gjatë seancës në Kishë, ai telefonon Zotin dhe pyet “Alo, a po flas me Parajsën?”.

Për më tepër ndiqni videon:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « iPhone 9 do ketë ekran gjigant e të harkuar
Sferat e hobes së lashtë ishin po aq vdekjeprurëse sa pistoletat moderne »
Article Logic
Execution time: 0.011898994445801
array(1) { ["section"]=> string(61) "pastori-telefonon-zotin-alo-a-po-flas-me-parajsen-video-79820" }