'Pastron paratë e krimit dhe drogës', Rama 'ngre në qiell' kompaninë Fusha: Për inat të gjithë atyre që e përgojojnë

Publikuar tek: barometri, më 08:14 25-06-2018 'Pastron paratë e krimit dhe drogës', Rama 'ngre në qiell' kompaninë Fusha: Për inat të gjithë atyre që e përgojojnë

Kryeministri Rama ka dhënë vlerësimet e tij për kompaninë "Fusha shpk",  e cila ka shprehur interes për të shembur Teatrin Kombëtar, ku sipas planit do ndërtojë një teatër të ri dhe disa kulla shumëkatëshe.

 

"Fusha" është përfolur shumë kohët e fundit, ku opozita dhe artistë e akuzojnë se kompania pastron paratë e krimit dhe drogës.   

“Për inat të gjithë atyre që e kanë përgojuar kohët e fundit dua ti bëj një vlerësim të veçantë kompanisë "Fusha". Së bashku e ngritëm kantierin, së bashku i hapën tunelet, mirëpo na u pengua projekti. Falë punës së kompanisë ne ia dolëm me një rezultat fantastik’, tha Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026666164398193
array(1) { ["section"]=> string(117) "pastron-parate-e-krimit-dhe-droges-rama-ngre-ne-qiell-kompanine-fusha-per-inat-te-gjithe-atyre-qe-e-pergojojne-125610" }