Pastruesi gjen 300 mijë euro në autobus, nuk do e besoni se çfarë bën me to

Publikuar tek: bota, më 16:33 02-03-2019 Pastruesi gjen 300 mijë euro në autobus, nuk do e besoni se çfarë bën me to

Një pastrues në Londër ka gjetur para disa orësh një zarf më shumën, 300.000 euro në autobus.

 

Pastruesi mund t’i kishte mbajtur lekët dhe t’i harxhonte por ai bëri të kundërtën, zgjodhi që ti çonte në polici.

'Nuk është hera e parë që kam gjetur para të harruara në autobus', thotë pastruesi i cili nuk donte që emri i tij të bëhej publik.

Gjithsesi policia britanike do ta këtë të vështirë që të gjejë njeriun që i ka humbur pasi sapo lajmi u bë publik, më shumë se 100 veta kanë shkuar në polici duke pretenduar se 300 mijë euro, ishin të tyret.

 

52961272_1014779712038625_2949655256809603072_n.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013043165206909
array(1) { ["section"]=> string(81) "pastruesi-gjen-300-mije-euro-ne-autobus-nuk-do-e-besoni-se-cfare-ben-me-to-154874" }