Pati gjakderdhje në stomak, Maradona del nga spitali

Publikuar tek: bota, më 10:42 05-01-2019 Pati gjakderdhje në stomak, Maradona del nga spitali

Legjenda e Argjentinës, Diego Maradona ka dalë nga spitali pasi u shtrua me gjakderdhje të brendshme në stomak.

58-vjeçari po bënte një vizitë mjekësore rutinë në shtëpi kur mjekët zbuluan se ishte sëmurë.

Megjithatë, familja e tij tha se diagnoza nuk ishte serioze.

"Për ata që u shqetësuan për babain tim, mund t'ju them se është mirë", tregoi vajza e tij.

Ai u sëmur gjatë fitores së Argjentinës ndaj Nigerisë në Kupën e Botës në Rusi, por më vonë tha se ishte mirë.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011953115463257
array(1) { ["section"]=> string(58) "pati-gjakderdhje-ne-stomak-maradona-del-nga-spitali-147578" }