Patozi: Edhe pse nuk ka eksperiencë, Rudina Hajdari e ka derën e hapur në çdo moment

Publikuar tek: politike, më 21:29 25-04-2019 Patozi: Edhe pse nuk ka eksperiencë, Rudina Hajdari e ka derën e hapur në çdo moment

Kreu i partisë 'Bindja Demokratike', Astrit Patozi është i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Real Story’ me Sokol Ballën.

Ai ka komentuar marrëdhënien që ka me deputeten Rudina Hajdari dhe çfarë ka diskutuar mes tyre për partinë e re Bindja demokratike.

‘Nuk ndodhi asgjë për tu çuditur me Rudina Hajdarin. Kemi komunikuar. Une e kam mbështetur atë përpara se të vendosej krijimi i Bindjes Demokratike’, tha Patozi.

Ndër të tjera Patozi shtoi se: ‘Hajdarin nuk diskutuam per lidershipin e Partisë. Diskutuam për faktin që duhej të ngrihet kjo parti. Kërkojë kohë për tu menduar. E ka derën e hapur në çdo moment’.

Në fund Patozi u shpreh se Hajdari ka një problem që përveç talentit, nuk ka eksperiencën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028619050979614
array(1) { ["section"]=> string(89) "patozi-edhe-pse-nuk-ka-eksperience-rudina-hajdari-e-ka-deren-e-hapur-ne-cdo-moment-161869" }