Patozi i jep një këshillë Ramës për martesën. I flet edhe për Ilir Metën

Publikuar tek: politike, më 13:33 04-02-2016 Patozi i jep një këshillë Ramës për martesën. I flet edhe për Ilir Metën Edi Rama dhe Astrit Patozi

Astrit Patozi, deputeti demokrat i ka dhënë një këshillë miqësore sot kryeministrit Edi Rama. Edhe pse rivalë, ai i ka kujtuar diçka të përmendur nga vetë Rama ditë më parë, lidhur me lidhjen e leverdisshme për një çift.

Duke folur për moratoriumin kundër prerjes së pyjeve, Patozi i ka kujtuar ‘’martesën’’ me Ilir Metën, duke nënkuptuar koalicionin mes tyre.

“Po deshe bëj një moratorium tjetër që mos hyjë te martesa me leverdi me Ilir Metën. Je  vetmi politikan që predikon martesën dhe lidhjen si pazar, ndërkohë që gjithë bota lutet për dashuri’’, i tha Patozi-Ramës në foltoren e Kuvendit.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093560218811035
array(1) { ["section"]=> string(77) "patozi-i-jep-nje-keshille-rames-per-martesen-i-flet-edhe-per-ilir-meten-31723" }