Patris Berisha dhe Tuna llastojnë njëri-tjetrin (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:03 11-03-2017 Patris Berisha dhe Tuna llastojnë njëri-tjetrin (FOTO)

Tuna Sejdiu është në pritje të djalit të saj me Patris Berishën.

Sigurisht që, si çdo grua në pritje të fëmijës, edhe këngëtarja duhet të ushqehet shëndetshëm gjatë gjithë kësaj periudhe, por shohim që nuk ka lënë jashtë këtij regjimi ushqimor as partnerin.

Ai ka publikuar foton e një mëngjesi shumë të shëndetshëm, të pasuruar me fara të ndryshme, luledielli, kungulli, etj... teksa  shkruan se ia ka përgatitur Tuna.

Një mëngjes shumë i ëmbël! Me siguri Patrisit duhet t’i ketë shijuar shumë ky veprim përkujdesës nga partnerja dhe mamaja e fëmijës së tij të parë

 

pat.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026385068893433
array(1) { ["section"]=> string(58) "patris-berisha-dhe-tuna-llastojne-njeri-tjetrin-foto-71553" }