Patris Berisha i shpreh dashurinë publikisht Tunës dhe fëmijës që pritet të vijë në jetë, kjo është deklarata e tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:54 08-12-2016 Patris Berisha i shpreh dashurinë publikisht Tunës dhe fëmijës që pritet të vijë në jetë, kjo është deklarata e tij

Patris Berisha i ka shprehur dashurinë publikisht Tunës dhe foshnjes që ajo mban në bark. Ai i uron fitore të dashurës së tij duke i treguar që do ketë mbështetjen e tij në çdo hap.

“Zemër! Sonte "DUAM" do të ndjehet brenda trupit tim, tëndit dhe bebushit tonë, në shtratin e barkut tënd, më fuqishëm se kurrë!

Të DUA! Toi, toi ,toi❤”,-shkruan Patrisi.

22754b7117bf8b49ec38dbf62f6947c5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03554892539978
array(1) { ["section"]=> string(120) "patris-berisha-i-shpreh-dashurine-publikisht-tunes-dhe-femijes-qe-pritet-te-vije-ne-jete-kjo-eshte-deklarata-e-tij-62053" }