Pavarësia e Shqipërisë, Rama habit me zgjedhjen e fotos së ditës (Ka në qendër Ilir Metën, ja kush e ka shkrepur)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:29 28-11-2017 Pavarësia e Shqipërisë, Rama habit me zgjedhjen e fotos së ditës (Ka në qendër Ilir Metën, ja kush e ka shkrepur)

Kryeministri Edi Rama, sot në 105 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë ka zgjedhur edhe foton e ditës nga Vlora.

Fotoja është disi surprizë dhe nuk lidhet me logon simbol të vitit të Skënderbeut por me parakalimin e figurave të politikës në tapetin e kuq. Në të dallohen Gramoz Ruçi, vetë kryeministri Rama, Presidenti Thaçi, kryebashkiaku Leli si dhe Presidenti Ilir Meta, në qendër. Në sfond duken edhe përfaqësuesit e besimeve fetare të cilët ndjekin hapat e liderëve të politikës mbi tapet.

Fotoja është shkrepur nga Fate Velaj, deputeti i PS në Vlorë.

eeeedddd.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.078553199768066
array(1) { ["section"]=> string(116) "pavaresia-e-shqiperise-rama-habit-me-zgjedhjen-e-fotos-se-dites-ka-ne-qender-ilir-meten-ja-kush-e-ka-shkrepur-101108" }