PBDNJ zyrtarizon kandidatët për Bashkitë Finiq, Konispol, Delvinë dhe Dropull

Publikuar tek: politike, më 14:47 25-04-2015 PBDNJ zyrtarizon kandidatët për Bashkitë Finiq, Konispol, Delvinë dhe Dropull Jani Babin

Partia Bashkimi për të Drejtat e Njeriut ka zyrtarizuar kandidatët e saj për Bashkinë Finiqit, Konispolit, Delvinës dhe Dropullit për zgjedhjet e 21 qershorit.

Kandidat i PBDNJ-së për Bashkinë e Finiqit do të jetë Jani Babin, për Bashkinë e Konispolit do të jetë Anastas Guta, për Bashkinë e Delvinës do të jetë Laert Stefandidhi dhe për Bashkinë e Dropullit do të jetë Kosta Ziso.

Më herët kjo parti ka bërë publike kandidatin e saj për Bashkinë e Himarës, Alfred Belerin, i cili do të garojë përballë kandidatit socialist Gjergji Goro. Ndërsa, kandidati i Sarandës pritet të zgjidhet nga kreu i PDNJ-së dhe Omonia-s.

Sondazhi për zgjedhjet lokale: Votoni të preferuarin tuaj për Bashkinë që i përkisini 

Lexo edhe:

"Djemtë e Gjirokastrës": PBDNJ shpalli kandidat organizatorin e masakrës së Peshkëpisë

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090489387512207
array(1) { ["section"]=> string(80) "pbdnj-zyrtarizon-kandidatet-per-bashkite-finiq-konispol-delvine-dhe-dropull-9674" }