PD denoncon: Ja materiali me të cilin po shtrohen rrugët (FOTOT)

Publikuar tek: politike, më 15:36 10-06-2015 PD denoncon: Ja materiali me të cilin po shtrohen rrugët (FOTOT)

Osman Stafa, kryetari i Partisë Demokratike në Durrës ka denoncuar shtrimin e rrugëve në bashkinë e këtij qytetit. Stafa zbulon përmes ironisë materialin me të cilin po shtrohen rrugët duke publikuar edhe disa foto që ilustrojnë denoncimin e tij.

“Ne shtrojmë rrugët ! Materialin gjejeni vetë ...
cilësi e parë, Rama&Gjushi ....“, shkruan ironikisht kryetari i PD-së duke akuzuar kështu kreun e qeverisë Rama dhe kryetarin e bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako. Sa i takon materialit të cilit i referohet kryetari dhe që na e lë ne si detyrë ta gjejmë...Bëhet fjalë për një masë mbetje bitumi që del si baltë kur e shtron.

“Të nderuar qytetarë të gjithë bashkë t’i largojmë këta mbetje”, u  bën apel Stafa qytetarëve durrsakë.

{gallery}PD{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010303020477295
array(1) { ["section"]=> string(67) "pd-denoncon-ja-materiali-me-te-cilin-po-shtrohen-rruget-fotot-13203" }