PD e Ishmit: PS festoi me kallashnikov, druhemi se policia do fajësojë të rinjtë e PD

Publikuar tek: politike, më 15:35 25-06-2015 PD e Ishmit: PS festoi me kallashnikov, druhemi se policia do fajësojë të rinjtë e PD Foto ilustruese

Kreu i Partisë Demokratike në Ishëm ka denoncuar festimet e kampit socialist ditën e së martës.

Sipas Agim Canit simpatizantët e PS-së kanë festuar me kallashnikov dhe për këtë është njoftuar edhe policia e cila sipas kreut të PD jo vetëm që erdhi me vonesë por mori në komisariat të rinjtë e PD-së. Cani thotë se druhet se policia mund të fajësojë ata tani për festimet me kallashnikov.

“ PS festoi me kallashnikov mbrëmjen e të martës, kemi lajmëruar policinë por policia mbërrit tre orë me vonesë në vendngjarje . Policia thërriti të rinjtë e PD në komisariat . Druhemi se mund të fajësojnë të rinjtë e PD “, thotë kreu i PD-së në Ishëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091421604156494
array(1) { ["section"]=> string(89) "pd-e-ishmit-ps-festoi-me-kallashnikov-druhemi-se-policia-do-fajesoje-te-rinjte-e-pd-14633" }