PD ka gati programin për zgjedhjet e 2017-ës, Spaho njofton nga selia blu

Publikuar tek: politike, më 19:48 29-03-2016 PD ka gati programin për zgjedhjet e 2017-ës, Spaho njofton nga selia blu

Deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho ka deklaruar nga selia blu se opozita ka gati programin për zgjedhjet e përgjithshme të vitit të ardhshëm.

Spaho u shpreh se programi është përfunduar në linjat e tij kryesore, ndërsa në muajt në vijim ai do të prezantohet te grupet e interesit me qëllim përgatitjen e programit final.

Deputeti demokrat theksoi se programi i PD-së do t’i japë një impuls tjetër ekonomisë në mënyrë që vendi të futet në rrugën e zhvillimit dhe të mirëqenies.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099990367889404
array(1) { ["section"]=> string(78) "pd-ka-gati-programin-per-zgjedhjet-e-2017-es-spaho-njofton-nga-selia-blu-36336" }