PD kandidon Fran Frrokaj për Bashkinë e Lezhës

Publikuar tek: politike, më 21:30 16-04-2015 PD kandidon Fran Frrokaj për Bashkinë e Lezhës

Fran Frrokaj do të jetë kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Lezhës në zgjedhjet lokale të 21 qershorit.

Frrokaj aktualisht mban postin e kreut të Komunës së Shën Kollit, ndërsa ndaj tij muajt e fundit ka nisur një procedim penal për shkak se ka lejuar ndërtimin e një objekti 3-katësh duke shkelur procedurat ligjore. Frrokaj do të ketë përballë në garën për Lezhën, kreun aktual të Bashkisë dhe kandidatin e LSI-së Viktor Tushaj. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010186910629272
array(1) { ["section"]=> string(51) "pd-kandidon-fran-frrokaj-per-bashkine-e-lezhes-8943" }