PD ndan postet drejtuese në grupe dhe komisione parlamentare

Publikuar tek: barometri, më 07:42 09-09-2017 PD ndan postet drejtuese në grupe dhe komisione parlamentare

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024623155593872
array(1) { ["section"]=> string(66) "pd-ndan-postet-drejtuese-ne-grupe-dhe-komisione-parlamentare-91670" }