PD në zgjedhje: Sazan Guri, Blendi Himçit dhe Ramiz Çobaj tërhiqen nga gara

Publikuar tek: barometri, më 07:31 29-05-2017 PD në zgjedhje: Sazan Guri, Blendi Himçit dhe Ramiz Çobaj tërhiqen nga gara

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025398969650269
array(1) { ["section"]=> string(79) "pd-ne-zgjedhje-sazan-guri-blendi-himcit-dhe-ramiz-cobaj-terhiqen-nga-gara-80319" }