PD njoftoi shoqërimin në komisariat të Këlliçit e Kërpaçit, policia i përgënjeshtron: S’është e vërtetë

Publikuar tek: aktualitet, më 15:46 13-04-2018 PD njoftoi shoqërimin në komisariat të Këlliçit e Kërpaçit, policia i përgënjeshtron: S’është e vërtetë Nga Surreli

Partia Demokratike njoftoi para pak minutash për mediat se kreu i FRPD Belind Këlliçi dhe deputetja e LSI Floida Kërpaçi ishin shoqëruar në komisariatin numër 4 të Tiranës për protestën në Surrel.

Sakaq, policia ka përgënjeshtruar lajmin. Burime nga zyrtarët blu bëjnë me dije se nuk ka asnjë të shoqëruar për protestën.

Para pak minutash të rinjtë e FRPD dhe LRI simbolikisht vendosën traun në rrugën ku kalon Rama për në shtëpi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036803007125854
array(1) { ["section"]=> string(108) "pd-njoftoi-shoqerimin-ne-komisariat-te-kellicit-e-kerpacit-policia-i-pergenjeshtron-s-eshte-e-vertete-116774" }