'PD përgjegjëse për këdo që mban kapuç dhe bën sh*rrën', ish ministri nuk përmbahet: Po për p*rdhët kush do gjobitet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:49 14-04-2019 'PD përgjegjëse për këdo që mban kapuç dhe bën sh*rrën', ish ministri nuk përmbahet: Po për p*rdhët kush do gjobitet

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka komentuar vendimin për të gjobitur Partinë Demokratike me 20 mijë lekë për shkak se një protestues u filmua duke urinuar përpara derës së Kryeministrisë.

Manjani e quan qesharak këtë vendim, ndërsa nuk kursen edhe ironinë.

Komenti i Manjanit:

Ja dhe qesharakët e Bashkinë e Tiranës!

Mrekulli juridike!

Dmth sipas kesaj mrekullie, Partia Demokratike është përgjegjëse për cilindo që mban kapuç dhe që e bën shurrën...

Dhe e paskan dashur të jetë “prezent” të gjithë PD-në kur kanë sajuar këtë mrekulli.???

Dmth policia Bashkiake nuk e paska zënë në flagrancë “PD” duke bërë shurrën... Por e panë në Televizor një njeri me kapuç dhe shpikën këtë paçavure ligjore.

Po për pordhët kush do gjobitet?! LSI?! ???

Mjer ligji në dorë të kujt ka rënë!

Qesharakë pa fund!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027370929718018
array(1) { ["section"]=> string(119) "pd-pergjegjese-per-kedo-qe-mban-kapuc-dhe-ben-sh-rren-ish-ministri-nuk-permbahet-po-per-p-rdhet-kush-do-gjobitet-160387" }