PD: Rama-Meta në mbështetje të krimit dhe korrupsionit

Publikuar tek: politike, më 14:34 29-03-2015 PD: Rama-Meta në mbështetje të krimit dhe korrupsionit

Partia Demokratike ka reaguar pas deklaratave të deputetit të PS Taulant Balla duke dënuar mbështetjen e krimit dhe korrupsionit, sipas PD, nga dyshja Rama-Meta.

“Riciklimi i krimit dhe i korrupsionit në politikë është kërcënimi më i madh për të sotmen dhe të ardhmen e shqiptarëve. Përdorimi i rekordeve kriminale të deputetëve të inkriminuar për të mbyllur hetimet e drejtësisë përbën provë flagrante të kapjes së shtetit nga kupola mafioze e dyshes Rama-Meta”, thuhet në reagimin e Partisë Demokratike.

PD shprehet se dekriminalizimi është një emergjencë kombëtare që nuk mund ta ndalë askush në këtë mision jetik për Shqipërinë dhe shqiptarët pa dallim.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0096268653869629
array(1) { ["section"]=> string(58) "pd-rama-meta-ne-mbeshtetje-te-krimit-dhe-korrupsionit-7262" }