PD vendos: "JO" bojkotit të Parlamentit

Publikuar tek: politike, më 11:28 15-04-2016 PD vendos:

Partia Demokratike ka vendosur të mos bojkotojë më seancat parlamentare.

Vendimi u mor pas diskutimeve në mbledhjen e kryesisë të kësaj partie. “Të rikthehemi të hënën në Kuvend”, kështu ka deklaruar kreu i grupit Edi Paloka  në mbledhje.

PD kishte vendosur si kusht heqjen e mandatit te deputetit Koço Kokëdhima dhe nënkryetares së Kuvendit, Valentina Leskaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0083742141723633
array(1) { ["section"]=> string(42) "pd-vendos-jo-bojkotit-te-parlamentit-37754" }