PD zyrtarizon Hajredin Bakiasin për Bashkinë e Skraparit

Publikuar tek: politike, më 15:57 25-04-2015 PD zyrtarizon Hajredin Bakiasin për Bashkinë e Skraparit

Partia Demokratike ka zyrtarizuar kandidatin Hajredin Bakiasi për Bashkinë e Skraparit. Hajredin Skrapari do të jetë përballë kandidatit të së majtës Nesim Spahiu në zgjedhjet e 21 qershorit. Ai është aktualisht kreu i Partisë Demokratike në Skrapar.

Sondazhi për zgjedhjet lokale: Votoni të preferuarin tuaj për Bashkinë që i përkisini 

Lexo edhe:

PD zyrtarizon kandidatët për Bashkinë e Kavajës, Kolonjës dhe Tepelenës

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0082008838653564
array(1) { ["section"]=> string(61) "pd-zyrtarizon-hajredin-bakiasin-per-bashkine-e-skraparit-9677" }