PD zyrtarizon kandidatët për Bashkinë e Kavajës, Kolonjës dhe Tepelenës

Publikuar tek: aktualitet, më 12:40 25-04-2015 PD zyrtarizon kandidatët për Bashkinë e Kavajës, Kolonjës dhe Tepelenës Engjëll Cara

Partia Demokratike zyrtarizoi tre kandidatë të rinj në Bashkitë përkatëse për garën elektorale të zgjedhjeve të 21 qershorit. Për Bashkinë e Tepelenës është zyrtarizuar kandidati Veip Çela, për Bashkinë e Kavajës është zyrtarizuar kandidati Engjëll Cara dhe për Bashkinë e Kolonjës është zyrtarizuar Viktor Duro.

Cara, Çela dhe Duro mbajnë aktualisht postet e kryetarëve të PD-së në qytetet respektive.

Sondazhi për zgjedhjet lokale: Votoni të preferuarin tuaj për Bashkinë që i përkisini 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pushohet çështja ndaj Gjin Gjonit, Prokuroria: Na pengon precedenti i Lulëzim Bashës
Arrestohet një 20 vjeçar në Mamurras, ishte shpallur në kërkim nga Policia »
Article Logic
Execution time: 0.012746810913086
array(1) { ["section"]=> string(75) "pd-zyrtarizon-kandidatet-per-bashkine-e-kavajes-kolonjes-dhe-tepelenes-9668" }