PD zyrtarizon kandidatët për Kurbinin dhe Dropullin, nesër afati i fundit i regjistrimit

Publikuar tek: politike, më 19:27 03-05-2015 PD zyrtarizon kandidatët për Kurbinin dhe Dropullin, nesër afati i fundit i regjistrimit

Partia Demokratike ka zyrtarizuar ditën e sotme edhe dy kandidatë për kryetar në Bashkinë e Dropullit dhe Kurbinit.

Partia demokratike do të kandidojë me Altin Bibën për Bashkinë e Kurbinit përballë Artur Bardhit nga Partia Socialiste dhe Arqile Deckën për Bashkinë e Dropullit. Afati i fundit për regjistrimin e kandidatëve i njoftuar nga Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve  është data 4 maj, ora 18:00.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093240737915039
array(1) { ["section"]=> string(93) "pd-zyrtarizon-kandidatet-per-kurbinin-dhe-dropullin-neser-afati-i-fundit-i-regjistrimit-10287" }