Pedagogu 75 vjeçar dhunon 2 studente, iu ankuan për notat e provimit

Publikuar tek: aktualitet, më 18:11 17-09-2015 Pedagogu 75 vjeçar dhunon 2 studente, iu ankuan për notat e provimit

Një debat i nisur për shkak të notave jo pozitive të dy studenteve në provimin e vjeshtës, ka degjeneruar në dhunë nga pedagogu i lëndës.

Sipas policisë, dy studentet me inicialet A.B dhe A.M, 22 dhe 24 vjeçare, kishin marë notat 4 dhe 6-të në provimin e vjeshtës. Ato shkuan për tu ankuar në zyrën e pedagogut 75 vjeçar me inicialet K.G, banues në Tiranë. Ato pretendojnë se janë goditur nga ky i fundit por pedagogu i Fakultetit të Inxhinjerisë së Ndërtimit i mohon akuzat.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksion deri në banesën e fundit, sekuestrohen arkivolet e një agjencie funeralesh
Makina përplaset me shtyllën, 4 persona të plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.01262092590332
array(1) { ["section"]=> string(73) "pedagogu-75-vjecar-dhunon-2-studente-iu-ankuan-per-notat-e-provimit-21038" }